GL Pharma Riga nodarbojas ar Austrijas farmācijas kompānijas G.L. Pharma GmbH ražoto medikamentu reģistrācijas jautājumiem un reklāmu Latvijā.

Kāpēc nepieciešami vitamīni nervu sistēmai?

Lieliski sabalansēts B vitamīnu komplekss terapeitiskās devās nervu sistēmas normālai darbībai un ārstēšanai. Šie vitamīni nodrošina ne tikai organismam nepieciešamo minimumu, bet arī lielāku devu ar ārstniecisku efektu. B grupas vitamīni ir neatņemama sastāvdaļa dažādu neuroloģisku slimību un patoloģisku stāvokļu terapijā.

B vitamīni nepieciešami nervu šūnas attīstībai un vielmaiņai tādējādi uzlabojot nervu funkcijas.

B1 vitamīna trūkums var novest pie centrāliem un perifēriem nervu sistēmas traucējumiem, kas izpaužas kā nervu sistēmas vājums, nogurums, pat depresija, nogurdināmība, slikta atmiņa, apetītes trūkums, neirīti, jušanas traucējumi (roku un kāju tirpšana). B1 vitamīns pozitīvi ietekmē nervu sistēmu un garīgās spējas.

B6 ir viens no svarīgākajiem B grupas vitamīniem, jo piedalās dzīvībai svarīgu norišu nodrošināšanā. Par tā trūkumu organismā var liecināt smadzeņu darbības un nervu sistēmas traucējumi, ādas pārmaiņas, anēmija, depresija, hipertensija. Ja jūti nogurumu, tevi viegli aizkaitina ikdienas sīkumi, jau ilgstoši ciet no depresīva noskaņojuma un miega traucējumiem, visticamāk tavs organisms šādi signalizē, ka tam pietrūkst vitamīns B6. B6 spēlē svarīgu lomu hemoglobīna producēšanā. Vitamīns labi tiek galā ar toksikozi grūtniecības laikā, cīnās ar sliktas dūšas simptomu. Tik pat labi to var lietot pie jūras slimības.

B12 ir vienīgā uzturviela, kas satur mikroelementu kobaltu, kurš ir nepieciešams mūsu veselībai. Viens no B12 uzdevumiem ir metionīna, kas atbild par prieka, mīlestības un labestības sajūtām, producēšana.

B12 trūkums rada nervozitāti, nogurumu un miega traucējumus.

Papildus B vitamīnu bonuss – tas stiprina šūnas, tādēļ ievērojami uzlabojas ādas, matu un nagu veselība.

Lietojot B grupas vitamīnus terapeitiskās devās var samazināt pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļu nepieciešamību vai to devas.

 

 

[Flash item not loaded!]