Fercelan cietās kapsulas

<<< atpakaļ
Fercelan cietās kapsulas

Pielietojums/indikācijas

Fercelan ir trīs aktīvo vielu kombinācija dzelzs deficīta anēmijas ārstēšanai, kas sava sastāva dēļ īpaši piemērots plānojot grūtniecību, grūtniecības laikā un laikā, kad bērns tiek barots ar krūti. Fercelan novērš tādas komplikācijas kā anēmija, aborts, asiņošana, priekšlaicīgas dzemdības un garīgās attīstības traucējumi bērnam, kas var attīstīties dzelzs un folskābes deficīta dēļ.

Dzelzs fumarāts minitabletēs ir īpaši izstrādāta ilgstošas darbības zāļu forma, kas paredzēta dzelzs deficīta ārstēšanai un veidota, lai novērstu augstu vietējo dzelzs koncentrāciju un pasargātu no gļotādas kairinājuma.

Folskābe – nepieciešama eritrocītu veidošanai, kā arī, lai novērstu iedzimtu anomāliju attīstību auglim grūtniecības laikā.

Askorbīnskābe var veicināt dzelzs uzsūkšanos, veidojot šķīstošos dzelzs askorbāta helātus un daļēji pārvēršot trīsvērtīgo dzelzi labāk šķīstošā divvērtīgā dzelzs formā.

Lietošana: pirms ēšanas pa vienai kapsulai dienā. Ja novēro blakusparādības, var lietot ēdienreizes laikā. Terapijas ilgums atkarīgs no dzelzs deficīta pakāpes. 

Produkta apraksts

Aktīvā viela Stiprums/koncentrācija Skaits/ml iepakojumā Zāļu forma
Ferrosi fumaras, Acidum folicum, Acidum ascorbicum 202,8 mg/0,8 mg/100 mg 30 cietās kapsulas
202,8 mg/0,8 mg/100 mg 100 cietās kapsulas

Bezrecepšu medikaments. Aicinām konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Produkta hipersaite