Ferretab comp cietās kapsulas

<<< atpakaļ
Ferretab comp cietās kapsulas

Pielietojums/indikācijas

Ferretab comp ir divvērtīgās dzelzs fumarāta un folijskābes kombinācija anēmijas profilaksei un ārstēšanai – normāla dzelzs un folskābes līmeņa uzturēšanai un atjaunošanai asinīs, kad organisms pats tās izstrādā nepietiekami. Īpaši piemērots ar grūtniecību saistītas anēmijas ārstēšanai.

Lietošana pusaudžiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem: ieteicamā deva ir 1 kapsula vienu reizi dienā. Smaga dzelzs un folskābes deficīta gadījumos deva var tikt palielināta līdz 1 kapsulai 2-3 reizes dienā. Dažām grūtniecēm var būt nepieciešamas augstākas dzelzs devas. 

Lietošanas veids: Kapsulu vislabāk lietot tukšā dūšā vai pirms ēdienreizes, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma. Kapsulā esošās dzelzs fumarāta minitabletes nedrīkst sakošļāt, jo tādējādi var tikt bojāta minitablešu ilgstošās atbrīvošanās forma, kas nodrošina vienmērīgu dzelzs uzsūkšanos tievajās zarnās un tādējādi samazina nevēlamo blakusparādību risku.

Produkta apraksts

Aktīvā viela Stiprums/koncentrācija Skaits/ml iepakojumā Zāļu forma
Acidum folicum, Ferrosi fumaras 152mg/0.5mg 30 cietās kapsulas
152mg/0.5mg 100 cietās kapsulas

Bezrecepšu medikaments. Aicinām konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Produkta hipersaite