Karjeras iespējas

Mūsu sekmju pamatā ir augsti kvalificēti, pieredzējuši un ambiciozi darbinieki. Uzņēmums Gerot Lannach piedāvā pievilcīgu darba vidi starptautiskā ģimenes uzņēmumā, kas ražo novatoriskas zāles un plašu patentētu zīmolu patentbrīvo zāļu klāstu.

Mūsu kolektīvs atspoguļo kultūru, kurā vislielākā nozīme ir piešķirta visu cilvēku veselībai un labklājībai. Mēs nepārtraukti darām visu iespējamo attīstības un izaugsmes labā, jo tikai spēcīgs uzņēmums spēj būt novatorisks un radīt stabilu uzticību, tādēļ meklējam ambiciozus, augsti kvalificētus, motivētus un uz kolektīvu orientētus darbiniekus, kas vēlas izrādīt pašiniciatīvu.
Mēs aicinām darbā cilvēkus, kuriem ir ar G. L. Pharma kopīga filozofija attiecībā uz jauninājumiem un izaugsmi, un kuri vēlas attīstīt gan personīgo, gan izglītības līmeni. Lai atrastu mūsu kolektīvam ideāli piemērotus darbiniekus, mēs veltām lielas pūles personīgai darbinieku atlasei. Ja spējat sevi identificēt ar mūsu vīziju, bet nevarat atrast brīvu un piemērotu vakanci, ar prieku pieņemsim jūsu pieteikumu kopā ar CV un motivācijas vēstuli.

Pieteikums

Brīvās vakances

Uzņēmums Gerot Lannach piedāvā pievilcīgu darbavietu mūsdienīgā vidē. Kļūstiet par jauna dinamiska kolektīva locekli labi pazīstamā Austrijas uzņēmumā!

Diemžēl pašlaik brīvu vakanču nav.

Profesionālā apmācība

Diemžēl pašlaik nevaram neko piedāvāt.

Diemžēl pašlaik brīvu vakanču nav.